ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERİMİZ | TEKNİK BİLGİLER | DİSTRİBÜTÖRLER | UYGULAMALAR | İLETİŞİM
Ürün Yelpazemiz Teknik Bilgiler Temsilci Firmalar Uygulama Alanları
ESNEK ÇELİK YOL KENAR DİKMELERİ /STEEL-FLEX ®
Firmamız EN 12899-3 standartlarında esnek çelik yol kenar dikmeleri üretmektedir. Esnek çelik yol kenar dikmeleri üstün çarpma performansı, uzun dayanım süresi, çarpma halinde araç ve insana zarar vermemesi, çevreye zararsız yapısı ile tüm dünyada tercih edilen bir üründür. Esnek çelik yol kenar dikmeleri Türkiye’de karayollarına ve belediyelere satıldığı gibi, Çekoslavakya, Rusya, İran, Sudi Arabistan, Polonya gibi ülkelere de ihraç edilmektedir. Bu esnek çelik yol kenar dikmeleri her ülkenin kendi standart formları doğrultusunda üretilir.
AVERY DENNISON TRAFFICJET/TRAFİK LEVHASI DİJİTAL BASKI ÇÖZÜMLERİ
Trafik levhası basım işi artık kolay, temiz ve baskı maliyetleri kontrol altında Yıllardır trafik işareti üretimi küçük değişiklikler dışında gerçek bir değişim yaşanmadı ta ki bugüne kadar…. Bir devrim niteliğindeki TrafficJet baskı sistemi eko bileşenli mürekkepleri ile dayanım süresi garantisi veren bir performans sunuyor. Üretim sırasında Avery Dennison reflektif folyo + mürekkep + kaplama filmi ürünlerinin birarada kullanılması halinde özel bir garanti kapsamından yararlanılabiliyor. Sonunda Avery Dennison tarafından geliştirilen yeni dijital baskı teknolojisi, üreticilere modern ve maliyet kontrollü bir üretim imkanı sunuyor. Video İzlemek İçin TIKLAYINIZ..
AVERY DENNISON REFLEKTİF FOLYOLAR/TÜRKİYE TEK YETKİLİ DİSTRİBÜTÖR
Firmamız konusunda dünya lideri olan Avery Dennison firmasının “Reflektif Ürünler Grubunda” Türkiye tek yetkili satış distribütörüdür. Avery Dennison firması kaliteli ve üstün performanslı reflektif folyo üretimi konusundaki dünya lideri firmalardan biridir. Tüm üretimi Amerika’da yapılan folyolar sektörün tüm ihtiyacını karşılayacak çeşitlilikte ve kapsamdadır. Ürün yelpazesinde TIP 11, TIP 9, TIP 8 gibi üst segment ürünleri de barındıran AVD firması yeni üretimlerinde uygulamaya başladığı “Lot” numarası uygulaması ile de ürünlerinin saha performanslarının takibin yapabilmekte ve bununla ilgili geri dönüşlerde teknik araştırma sonuçlarını sunabilmektedir.
AVERY DENNISON REFLEKTİF FOLYOLAR / ECE 104 - ARAÇ ÜSTÜ
Avery Dennison V-6700B Serisi ECE 104 reflektif şeritler, ilgili yönetmeliğin tüm gereksinimlerini karşılar. Kamyon ve römork üzerinde sert yüzeylerde kullanım için tasarlanmıştır. V-6700B üstün yansıtma ile geliştirilmiş gece güvenliği sağlar. Bu ürün basınca duyarlı yapışkanı ile, yüksek kaliteli, dayanıklı, mikroprizmatik yansıtmalı bir malzemedir.Tek katmanlı yapısı sayesinde kenar kaynağı gerektirmez.
ECE 69-70 VE 70-1 REFLEKTİF ARKA SİS REFLEKTÖRLERİ
ECE 69-70 ve 70-1 Reflektif Arka Sis Reflektörleri Şirketimiz Mat Digital özel onayla ECE 69-70-70/1 arka sis reflektörlerini üretmektedir. Üstün kalitesi onaylanmış ürünümüz, kullanıcıların da onay ve beğenisini kazanmıştır. Sektörde bir yenilik olarak Reflektif-Floresan üretimi yanında Reflektif-Reflektif olarak da üretim yapmaktayız. RR ürünümüz daha uzun ömürlü dayanım göstermekte ve özellikle gece çok daha iyi görünürlülük sağlamaktadır.
AVERY DENNISON REFLEKTİF FOLYOLAR / KONİ VE KİŞİSEL GÜVENLİK
Avery Dennison OmniBrite S-9000 Serisi güvenlik yelekleri ve diğer giysilerde kullanmak için tasarlanmış;esnek mikroprizmatik bir üründür. Bu ürün her türlü hareket ve hava koşulundan bağımsız olarak mükemmel geri yansıtma sağlar. OmniBrite ™ malzeme makinede yıkanabilir ve bu konuda birçok endüstri standartlarını karşılayan veya aşan sertifikalara sahiptir.
AVERY DENNISON REFLEKTİF FOLYOLAR / ARAÇ GÜVENLİK
Avery Dennison L-3050 Serisi geri yansıtmalı/reflektif folyolar üstün özelliklere sahip bir üründür. Üstün kaliteli kabartmalı ya da düz plakaların üretimi için tasarlanmış; kapalı lens teknolojisi ile üretilmiş bir üründür. L-3050 reflektif plaka folyoları değişik ihtiyaçlara göre özel işaretler veya özel güvenlik işaretleri basmaya uygundur. Bu ürün üzerinde dijital ısı transferi, solvent veya UV bazlı mürekkep baskı veya merdaneli baskı gibi farklı baskı teknikleri kullanılabilir. LL-3050 Serisi folyolar aynı zamanda ISO 7591 ve LS-300C için kalite standartlarını karşılamaktadır.
AVERY DENNISON REFLEKTİF FOLYOLAR / GEÇİCİ İŞARETLEME
Avery Dennison W-6000 HIP (High Intensity Prismatic) serisi olağanüstü değerlerle 10 yıllık dayanıklılığa sahip dış mekan ürünleridir. Arttırılmış güvenlik önlemleri ve çok yönlü mikroprizmalardan oluşmuş bu ürün;folyonun veya levhanın oryantosyonundan bağımsız olarak düzgün bir şekilde ışığın geri dönüşünü sağlar.Buna ek olarak mikroprizmatik bir folyo olarak W-6000D serisi cam kürecikli folyolara göre daha parlak renkler ve yüksek geri yansıma performansı sağlar.Bu ürün yeni FHWA minumum yansıtma gerekliliklerine uygundur ve ASTM Type III and IV gerekliliklerini fazlasıyla karşılamaktadır
GAMMA SCIENTIFIC / LABORATUVAR VE SAHA REFLEKTİVİTE ÖLÇÜM CİHAZLARI
En büyük sorunlardan birinin performans takibi ve ölçümü olduğu günümüzde, bu kontrolleri doğru bir şekilde yapabilmek büyük önem kazanmıştır. Dünya çapında teknik yeterlilikleri ile tanınmış Amerikan firması GS in Türkiye tek yetkili distribütörü Mat Digital firmasıdır. Reflektivite ölçümlerinde laboratuvar ve saha kullanımlarına uygun birçok teknik ölçüm cihazı üreticisi olan GS firması teknik performans üstünlüğü dışında vermiş olduğu mükemmel servis desteği ile de öne çıkmaktadır.
     
ANA SAYFA | HAKKIMIZDA | ÜRÜNLERİMİZ | TEKNİK BİLGİLER | DİSTRİBÜTÖRLER | UYGULAMALAR | İLETİŞİM
Güncel Gelişmelerden kolayca ve hızlı bir şekilde
haberdar olmak için e-bültenimize üye olabilirsiniz
Adalet Mah. Manas Bulv. Folkart Towers B Kule K:23 D:2305
Bayraklı / İZMİR
Tel: 0.232 231 55 36 - 37 Fax: 0.232 231 95 90
info@matdigital.com | www.matdigital.com
Mat Digital Baskı Sist.i ve Trafik Ekip. Makine San. İç ve Dış Tic. A.Ş Copyright ©2014